Choose Your Plan

  • IELTS Group plan

    299£
    affordable lesson, small group, learn together !
    Valid for 3 months
    • 30 lessons, 30 mins per lesson
    • 6 lessons per week
  • VIP Plan

    899£
    one to one lesson
    Valid for 3 months
    • 60 lessons, 30 per lesson
    • 4 lesson or 6 lesson per week
  • Maths Group plan

    299£
    affordable lesson, small group, learn together !
    Valid for 3 months
    • 30 lessons, 30 mins per lesson
    • 4 lesson per week
  • Maths VIP plan

    899£
    one to one lesson
    Valid for 3 months
    • 60 lessons, 30 mins per lesson
    • 4 lesson or six lesson per week
  • Economics VIP

    399£
    one to one lesson
    Valid for 3 months
    • 20 lesson, 30 mins per lesson
    • 2 lesson per week
  • Entrance exam plan

    899£
    one to one lesson
    Valid for 3 months
    • 30 lessons, 30 mins per week
    • 4 lessons or 6 lessons per week